Saunový
Svět

v centru Prahy

Saunový svět

Ráj pro odpočinek

V přízemí se můžete zrelaxovat hned v několika saunách (herbal sauna, finská, infrasauna, ceremoniální sauna), v páře, ochlazovacím bazénku a odpočinkové místnosti.

4 Sauny a pára

Relax zóna

Ochlazovací bazének

NA CO SE MŮŽETE U NÁS V SAUNOVÉM SVĚTĚ TĚŠIT?

V Sauna Central najdete několik druhů saun, potěšeni budou příznivci jak vyšších, tak nižších teplot. Samozřejmostí je klasická finská sauna, ve které se teplota pohybuje okolo 90–95 °C. V té je doporučeno saunování třikrát za sebou, vždy maximálně po 15 minutách. Příjemných cca 45 - 55 °C  nabízí infrasauna, ve které je díky nižší teplotě možné pobýt klidně až půl hodiny. Nechybí ani pára s vysokou vlhkostí vzduchu a teplotou 40–55 °C, ani aromaterapie v bylinkové sauně.

Třešničkou na dortu je ceremoniální sauna - od 17:00 do 22:30 , ve které každý týden probíhají ceremoniály s těmi nejlepšími saunéry. To z akcí není všechno, stejně často se tu konají i peelingové procedury v již zmíněné páře. 

O ochlazování se postará speciální ledová vířivka nebo sprchy, z nichž některé jsou pro větší soukromí zavírací. Za zmínku stojí také odpočívárna. Její interiér lahodí oku – na jedné straně má krb, na druhé pak akvárium, a tak přímo vybízí k tomu, aby se tu návštěvníci mezi nebo po saunování natáhli a vyčistili si hlavu. 

Romantiky potěší možnost pronájmu privátního wellness. Toto místo je jako stvořené pro oslavu narozenin či výročí, disponuje totiž saunou, vířivkou, minibarem a odpočinkovým koutem.  

KAPACITA A TEPLOTY JEDNOTLIVÝCH SAUN

Finská sauna - 90-95 C / Maximální počet osob 20
Infra sauna - 45-55 C / Maximální počet osob 5
Herbal sauna - 70-75 C / Maximální počet osob 10
Pára – vlhkost 100% / Maximální počet osob 10
Ceremoniální Finská sauna 85-90 C / Maximální počet osob 40

Najdete u nás
You will find
Вы можете найти нас
Du wirst finden